Sie sind hier

Startseite

Defita

Společnost DEFITA s.r.o. Vám nabízí pomoc při realizaci a vybavení mateřských školek, dětských hřišť, sportovišť a parků. Naše výrobky a služby nevyužívá jen komunální sféra, ale vyhovují i potřebám v jiných odvětvích, kde se často setkáváme s dětmi (tj. obchodní domy, nákupní centra, …). V neposlední řadě se dnes stále častěji setkáváme s tím, že naše výrobky se využívají i v domácnostech. Zdobí nejeden koutek zahrady a svým dizajnem, funkčností a spolehlivostí napomáhají k rodinné pohodě při různých příležitostech. Zabýváme se výrobou a instalací zařízení v kombinaci dřeva a kovu.

Společnost DEFITA s.r.o. Vám nabízí pomoc při realizaci a vybavení nových nebo i úpravě stávajících turistických, cyklistických či jiných stezek. Zabýváme se výrobou a instalací nejen orientačních tabulí, rozcestníků a odpočívadel, ale nabízíme i komplexní realizaci k jejich funkčnosti. To znamená, že rozcestníky a orientační tabule vybavíme směrovkami, mapami, turistickými značkami nebo i texty, které to, či jiné místo přiblíží a napoví každému, kde se nachází a jak se má chovat. Všechny naše výrobky se vyznačují precizním zpracováním a řešením do nejmenších detailů.


Gesellschaft DEFITA GmbH  bietet Ihnen Hilfe mit der Realisation und der Einrichtung vom Kindergarten, Kinderspielplatz, oder Sportplatz. Unsere Produkte und Dienste gebraucht nicht nur kommunale Sphäre, sie entsprechen auch den Anforderungen in anderen Bereichen, die mit den Kindern oft zu tun haben (wie Einkaufszentren). Unsere Produkte dienen genauso gut dem privaten Bereich. Sie dekorieren den Garten und mit seinem Design und seiner Funktionsfähigkeit unterstützen das Familienbehagen bei verschiedenen Anlässen.

Dieses Produkt ist sicher sowohl den Touristen als auch den Radfahrern gut bekannt. Es dient für die Orientierung auf den Wegen. Es ist möglich seine Maß zurechtzumachen.

Maß: Breite – 1215 mm, LängL – 1100 mm, HöhH – 2290 mm

Seiten