Jste zde

Domů » Defita

Společnost DEFITA s.r.o. Vám nabízí pomoc při realizaci a vybavení Vaší obce. Všechny naše výrobky jsou určeny pro veřejná prostranství, a proto musí odolávat nepříznivým vlivům počasí a stále více se vyskytujícímu vandalismu. Naším cílem je vyvíjet funkční, odolné a estetické zařízení, které by přispělo k rozvoji Vaší obce. Proto pečlivě vybíráme materiál, který takové požadavky splňuje. Používáme kvalitní domácí nebo i exotické dřevo, kov s antikorozní úpravou, klademe důraz na důkladnou přípravu. Zaměřujeme se na komplexní řešení veřejných prostor. Rádi Vám zrealizujeme zařízení podle Vašich představ a požadavků, nebo na základě návrhů architektů a designérů. Pro Vaše veřejná prostranství u nás naleznete vitríny, informační tabule, sklady různých velikostí, autobusové zastávky, zastávkové přístřešky, lavičky a stolky, místní orientační systémy, odpadkové koše, stojany na kola, zábradlí či sloupky, nádoby na rostliny.


 

Vitríny – úřední desky

Elegantní informační vitríny určené pro exteriér i interiér. Obecním a městským úřadům poslouží jako úřední desky pro předávání aktuálních informací prostřednictvím vyvěšených vyhlášek a podobně. Stejně dobře ale mohou sloužit i v soukromém sektoru, například jako vývěsky realitních nebo inzertních kanceláří. Vitrínky je možno také připevnit přímo na stěnu.

Informační tabule s mapou

Informační tabule naleznou uplatnění především jako součást městských nebo obecních orientačních systémů. 
Orientační mapy se vyrábí každému městu či obci na míru. Do mapy zakomponujeme vámi dodaný materiál jako jsou fotografie památek, různé zajímavosti v okolí, informaci o historii města - obce; jednoduše vše, co pomůže obyvatelům, ale i návštěvníkům v orientaci u vás doma. Na mapě je možné i přímé zvýraznění důležitých bodů, jakými jsou policie, městská policie, městský či obecní úřad a pod. 
Samotná mapa je laminovaná do exteriéru, takže je odolná jakémukoliv počasí. Použité barvy jsou odolné vůči UV záření.

Sklady různých velikostí

Tyto sklady slouží obcím k uskladnění např. drobného materiálu (cement, vápno, posyp. sůl,.., nářadí (lopaty, krompáče, křovinořezy), malé mechanizace (zahradní traktory, sněžné frézy, míchačky,..), nebo velké mechanizace (traktory,..), či jako požární zbrojnice, nebo prodejny. Výhodou je velmi rychlá stavba, která může vizuálně vypadat dle charakteru obce – dřevostavba i na venek, nebo dřevostavba opatřená venkovní fasádou (štukem).

Autobusové zastávky

Jsou vyráběny jako dřevostavby, a to v provedení dřevostavby i na venek, nebo jako „sendvičová“ dřevostavba opatřená venkovní fasádou (štukem). Vše záleží na Vašem rozhodnutí, vkusu a prostředí, kde bude daná stavba umístněna.

Lavičky a stolky

Nejoblíbenějším provedením pro použití v obcích a městech je tzv. typ dřevo-beton. Toto zařízení je robustní, odolné proti vandalům a nenechavcům. Používá se k architektonickému dotváření odpočinkových zón, parků a okrasných zahrad jako stabilní provedení. Můžeme Vám nabídnout řešení vibrovaného nebo vymývaného betonu. Doplňkem mohou být i odpadkové koše, vázy či květináče.