Jste zde

Domů

Turistický program

Dieses Produkt ist so gemacht, dass es den Anforderungen touristischer Wege und Radwege entspricht. Es eignet sich vornehmlich für das Kennzeichnen bedeutungsvoller Plätze, für die Platzierung überschaubarer Landkarten, wichtiger Hinweise usw. Beim Wetterwechsel kann es dank seines Ausmaßes als Versteck dienen. Es ist mölich seine Maß zurechtzumachen.

Maß: Breite – 2000 mm, LängeL – 1530 mm, Höhe – 2290 mm.

Projektovací prostředí

HOLZ IST LEBENDIG, ATMET GENAUSO WIE DIE MENSCHEN

 

Unsere Firma spezialisiert sich auf Holzhäuser – montiert Familienhäuser, Garagen, Garagenstände, Erholungshäuser, Pergolas, Altane, Kinderspielplätze und andere Bauwerke und Holzerzeugnisse. 

Projektovací prostředí

DŘEVO JE  ŽIVÝ MATERIÁL, KTERÝ DÝCHÁ STEJNĚ  JAKO LIDÉ

 

Jsme firma specializující se na dřevostavby - montované  rodinné domy, garáže, garážová stání, stavby pro rekreaci, pergoly, altány, dětská hřiště a další stavby a výrobky ze dřeva.

 

Orientační tabule (nástěnka) Tento výrobek je konstrukčně vyřešen tak, aby vyhovoval potřebám turistických i cyklistických stezek. Hodí se zejména pro označování významných míst, pro umístnění přehledných map, důležitých upozornění a jiné. Svou velikostí toto zařízení může posloužit všem turistům v případě náhlé změny počasí i jako úkryt. Je možné jej rozměrově upravovat. Rozměr: š – 2000 mm, l – 1530 mm, v – 2290 mm