Turistický program

Společnost DEFITA s.r.o. Vám nabízí pomoc při realizaci a vybavení nových nebo i úpravě stávajících turistických, cyklistických či jiných stezek. Zabýváme se výrobou a instalací nejen orientačních tabulí, rozcestníků a odpočívadel, ale nabízíme i komplexní realizaci k jejich funkčnosti. To znamená, že rozcestníky a orientační tabule vybavíme směrovkami, mapami, turistickými značkami nebo i texty, které to, či jiné místo přiblíží a napoví každému, kde se nachází a jak se má chovat. Všechny naše výrobky se vyznačují precizním zpracováním a řešením do nejmenších detailů. Společnost DEFITA s.r.o. Vám nabízí nejen řešení šité na míru, ale i partnerství při údržbě, provozování a rozšiřování Vašich „Turistických stezek“.

Tagy: 

Altánek

Stín před sluncem, střechu i stěny před deštěm. Tento výrobek vyhovuje turistům i cyklistům. Je určen pro krátkodobé přerušení výletu při nepřízni počasí nebo pro pohodlný odpočinek na posilněnou. Je možné jej rozměrově upravovat.

  

Odpočívadlo

Tento výrobek je konstrukčně vyřešen tak, aby vyhovoval potřebám turistických i cyklistických stezek. Je určen pro krátkodobé přerušení výletu při nepřízni počasí, nebo pro pohodlný odpočinek na posilněnou. Je možné jej rozměrově upravovat.

Rozměr: š – 2000 mm, l – 1530 mm, v – 2290 mm

 

Orientační tabule

Orientační tabule (nástěnka) Tento výrobek je konstrukčně vyřešen tak, aby vyhovoval potřebám turistických i cyklistických stezek. Hodí se zejména pro označování významných míst, pro umístnění přehledných map, důležitých upozornění a jiné. Svou velikostí toto zařízení může posloužit všem turistům v případě náhlé změny počasí i jako úkryt. Je možné jej rozměrově upravovat. Rozměr: š – 2000 mm, l – 1530 mm, v – 2290 mm

 

 


Palisády

Slouží pro jemné doplnění a úpravu terénu v přírodě. Můžeme je použít jako zábranu proti sesuvu půdy nebo kamení, stejně tak dobře ohraničí plochu pro umístění rozcestníku, informační tabule nebo odpočívadla. Dále je možné pomocí palisády upravovat a stavět přírodní schody na turistických stezkách nebo zpevňovat břehy.

  

 

Rozcestník

(ukazatel směru)

Tento výrobek je jistě dobře známí jak turistům tak i cyklistům. Používá se pro orientaci přímo na trasách stezek a rozcestích. Svou velikostí střechy může posloužit všem turistům v případě náhlé změny počasí i jako úkryt. Je možné jej rozměrově upravovat.

Rozměr: š – 1215 mm, l – 1100 mm, v – 2290 mm